Zmarł ks. Tadeusz Korgól

Data dodania: 2018.07.29

26 lipca 2018 r., w wieku 70 lat, odszedł do Pana śp. ks. kanonik Tadeusz Korgól, emerytowany proboszcz parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Radomsku.

Uroczystości pogrzebowe:

Msza Święta żałobna sprawowana pod przewodnictwem Ks. Biskupa Seniora Antoniego Długosza 31 lipca 2018 r. – wtorek – godz. 19.00
Kościół parafialny pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Radomsku

Msza Święta pogrzebowa sprawowana pod przewodnictwem Ks. Biskupa Andrzeja Przybylskiego 1 sierpnia 2018 r. – środa – godz. 14.00
Kościół parafialny pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Radomsku

Po Mszy św. złożenie ciała Śp. Księdza Tadeusza w grobie kapłańskim na Nowym Cmentarzu w Radomsku przy ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, okaż miłosierdzie Twojemu słudze prezbiterowi Tadeuszowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu i przyjmij Go do grona Twoich świętych w królestwie pokoju i światła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...