Ksiądz Kanclerz świętował 20-lecie święceń

Porcelanowy jubileusz czyli 20-lecie święceń kapłańskich świętował 17 maja ksiądz Kanclerz Mariusz Karaś podczas Mszy św. w kościele św. Barbary w Sosnowcu. Wraz z Kanclerzem Eucharystię celebrował jego kursowy kolega - ks. Adam Gołąb oraz współpracownicy z Kurii diecezjalnej i parafii św. Barbary. W Mszy św. uczestniczyli też świeccy pracownicy Kurii, policjanci z komendy wojewódzkiej i sosnowieckiej (na czele z komendantem), siostry zakonne i parafianie. Homilię o trwaniu w zjednoczeniu z Jezusem wygłosił ks. proboszcz Włodzimierz Sęk.

Niech Bóg błogosławi ks. Karasia we wszystkich pracach podejmowanych na rzecz diecezji sosnowieckiej i umacnia swoimi łaskami!