Zimowisko z Bogiem dzieci z Olkusza

Data dodania: 2018.02.25

Od 18 do 24 lutego 44-osobowa grupa dzieci z parafii świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu przebywała na Zimowisku z Bogiem w Zawoi. Zimowisko zostało zorganizowane przez księdza Konrada Mruka - wikariusza parafii. W trakcie pobytu uczestnicy oprócz duchowego przeżywania ferii, przebywali na stoku narciarkim ucząc się lub dokonaląc jazdę na nartach. Mieli także okazję karmić zwierzęta z ręki w Parku Czarnego Daniela, a także  relaksowali się podczas kąpieli w Aquaparku w Suchej Beskidzkiej. Nie zabrakło też zajęć manualnych, poszerzających umiejętności artystyczne - malowanie na szkle,pieczenie i dekorowanie pierników, wykonywanie cacanych patchorków z filcu. Pozostałą energię wykorzystano podczas nauki tańca i wspólnych zabawa przy ognisku z kiełbaskami, a także zabaw na śniegu. Dzieci wróciły do domów zmęczone, ale zadowolone z nadzieją na kolejny, tym razem, letni parafialny wyjazd "Wakacje z Bogiem".

materiał nadesłany przez parafię