Kurs filmowania i fotografowania w kościołach

UWAGA!

Po mailowym zgłoszeniu swojego udziału w "Kursie fotografa i kamerzysty w przestrzeni liturgicznej" w mailu zwrotnym otrzymają Państwo Informator zawierający wszelkie szczegóły odnośnie do uczestnictwa w kursie oraz wyrobienia legitymacji uprawniającej do wykonywania usług foto i video podczas celebracji kościelnych.

Koszty: 70 zł - opłata za legitymację, 70 zł - opłata za udział w kursie (szczegóły płatności w Informatorze otrzymanym drogą mailową)

Zgłoszenia na wiosenny Kurs wraz z pełną dokumentacją przyjmowane są do 26 lutego 2024 r. Osoby zgłoszone po tym terminie będą zaliczone do grupy uczestników kolejnego kursu.

Załączniki do pobrania:

- zgłoszenie na Kurs

- regulamin

Zasady przedłużania ważności legitymacji otrzymanej od Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu:

Przedłużenie ważności legitymacji - 50 zł - bez konieczności odbywania kursu.

Warunki:

- Wypełnienie formularza i przesłanie go w formie elektronicznej.

- Podpisanie każdej strony i odesłanie w formie elektronicznej skanu Regulaminu uczestnictwa w Kursie fotografowania i filmowania w przestrzeni liturgicznej.

- Przysłanie w formie elektronicznej skanu dokumentu potwierdzającego dokonania wpłaty za upoważnienie.

- Przysłanie w formie elektronicznej obustronnego skanu legitymacji, której ważność wygasa.

- Przysłanie AKTUALNEGO zdjęcia legitymacyjnego w postaci: imię i nazwisko .jpg (900x1140 pixeli, 300 dpi)

Dokumenty należy przesyłać pod adres: fotografkurs@gmail.com

Nr konta, na które należy dokonywać wpłat (z dopiskiem: przedłużenie 2023): 80 1240 4836 1111 0010 5834 1486, Diecezja Sosnowiecka, ul. Wawel 19, 41-200 Sosnowiec

Załączniki do pobrania:

zgłoszenie do przedłużenia ważności legitymacji

- regulamin

WAŻNE!

1) Pierwsza legitymacja, otrzymana po odbytym kursie, jest ważna przez 5 lat.

2) Po upływie 5 lat można się starać o przedłużenie ważności legitymacji na czas nieokreślony.

3) Jeśli posiadacz pierwszej legitymacji nie przedłuży jej w ciągu 2 lat od upływu jej ważności, wówczas nadal może się starać o przedłużenie, ale będzie ono ważne znowu tylko na 5 lat.

4) Diecezja Sosnowiecka nie przedłuża ważności legitymacji wyrobionych przez inne diecezje.

5) Diecezja Sosnowiecka nie wydaje legitymacji "tymczasowych" dla osób, które nie odbyły kursu dla fotografów i nie mają legitymacji.