Złoty jubileusz ks. Tadeusza Maja

Data dodania: 2018.06.11

Dokładnie 12. czerwca minie 50 lat od święceń kapłańskich ks. Tadeusza Maja - proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Wolbromiu i dziekana dekanatu wolbromskiego. Złoty jubileusz kapłaństwa to wspaniała okazja do modlitwy za dostojnego jubilata i wyrażenia wdzięczności za ofiarną, wieloletnią służbę dla Kościoła i diecezji. Szczytem tej modlitwy była Eucharystia odprawiona w intencji ks. Maja w niedzielę, 10 czerwca. Przewodniczyli jej Księża Biskupi naszej diecezji Grzegorz Kaszak i Piotr Skucha oraz infułat Bronisław Fidelus z Krakowa. Koncelebrowali ją kapłani z dekanatu, ale także byli wikariusze i inni kapłani współpracujący z Jubilatem podczas jego kapłańskiej posługi.