Nowy rok formacyjny u "Przyjaciół Jezusa"

Data dodania: 2018.08.11

W kolejnym roku swojej aktywności formacyjnej Diecezjalne Centrum Nowej Ewangelizacji "Przyjaciele Jezusa" zaprasza już od września do swej siedziby w parafii p.w. Chrystusa Króla w Sosnowcu-Klimontowie przy ul. Kraszewskiego 25.

Zróżnicowaną i bogatą ofertę kierujemy do osób, które pragną odnowić i umocnić swoje doświadczenie Boga, chcą 24 godziny na dobę żyć Ewangelią, chcą być jej świadkami, dzieląc się swym doświadczeniem z innymi.

W ramach otwartych spotkań Szkoły Nowej Ewangelizacji zapraszamy na Eucharystię  (w pierwszą środę miesiąca) oraz adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie (w trzecią środę miesiąca). Zapraszamy do udziału w kursach weekendowych, które stają się miejscem odkrycia, jak żyć w przyjaźni z Bogiem w naszej codzienności. Szczególnie polecamy kurs, który otwiera na nowe perspektywy przeżywania wiary: kurs Nowe Życie.

Zapraszamy na spotkania formacyjne wszystkich – kobiety i mężczyzn – którzy chcą pogłębiać wiarę i zbliżać się do Jezusa. Tych którzy poszukują drogi własnego rozwoju duchowego i tych na drodze do dojrzałego życia wiarą. Spotkania formacyjne mają charakter  otwarty. Kobiety spotykają się w ostatni czwartek miesiąca – pierwsze po wakacjach będzie już 20 września. Od 6 września – jak zwykle w pierwszy czwartek miesiąca – rozpoczynają swe spotkania mężczyźni.

Szczegółowy plan i tematykę konferencji znajdziesz na plakacie poniżej.

W ramach DCNE działa Punkt Wsparcia i Rozwoju Duchowego, czyli miejsce w którym kapłan służy tym, których trapią problemy duchowe, którzy nie potrafią poradzić sobie z doświadczanym działaniem zła, poranieniami i zniewoleniami.

Zadzwoń (883 014 883) i umów się na spotkanie.

Zapraszamy!

Aktualności i szczegółowe informacje o wszelkich inicjatywach podejmowanych przez Centrum znajdziesz na: www.PrzyjacieleJezusa.org oraz na Facebooku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.