Bożonarodzeniowe szopki w parafiach A.D. 2018

Data dodania: 2019.01.02

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zdjęć szopek bożonarodzeniowych i świątecznych dekoracji w kościołach naszej diecezji na adres diecezja@diecezja.sosnowiec.pl - zamieścimy je w tym artykule.

Zapraszamy do nawiedzenia ruchomej szopki w kościele świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu w niedzielę święta po każdej Mszy Świętej i od godz. 14.00 - 16.00. W dni powszednie po rannej i przed wieczorną Mszą Świętą. Zapraszamy dzieci w grupach zorganizowanych przez przedszkola, po wcześniejszym ustaleniu dnia i godziny w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Projekt - Ks. Grzegorz Kopyś, wykonanie - ksiądz, ministranci, parafianie.

Wykonanie szopki: s. Maria Rutkowska

Szopkę i wystrój kościoła przygotowywali: ksiądz proboszcz Piotr Bardo, Pani katechetka Rozalia Latacz, Pan organista Marek Gałka, Pani Barbara Olech, kleryk Adam Rogal, młodzież przygotowująca się do bierzmowania wraz z rodzicami oraz młodzież i studenci z parafii.