Pogrzeb ks. Stefana Gibały

Data dodania: 2019.11.06

W dniu dzisiejszym, w szpitalu, w 91. roku życia i 65. roku kapłaństwa odszedł do Pana ks.prał. Stefan Gibała emerytowany proboszcz parafii pw. Nawiedzenia NMP w Będzinie - Syberce.

Program uroczystości pogrzebowych w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Będzinie - Syberce:

Piątek, 8 listopada 2019 roku

godz. 15.00 Msza Święta żałobna przy trumnie śp. ks. prał. Stefana Gibały pod przewodnictwem biskupa pomocniczego seniora archidiecezji częstochowskiej Księdza Biskupa Antoniego Długosza. Po Mszy Świętej modlitewne czuwanie w kościele przy trumnie śp. ks. Gibały.

Sobota, 9 listopada 2019 roku

godz. 15.00 Msza Święta pogrzebowa przy urnie z prochami śp. ks. prał. Stefana Gibały pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka. Po Mszy Świętej złożenie prochów zmarłego przy Sanktuarium Golgoty Wschodu.

Miłosierny Boże spraw, aby Twój sługa, prezbiter Stefan, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem,
radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...