Kalendarium posług Ks. Bp. G. Kaszaka (styczeń)

Data dodania: 2020.01.01

KALENDARIUM POSŁUG KSIĘDZA BISKUPA GRZEGORZA KASZAKA, ORDYNARIUSZA DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ, NA STYCZEŃ A.D. 2020 (STAN NA 22 STYCZNIA)

1 stycznia g. 13 - Msza św. w bazylice św. Andrzeja w Olkuszu.

2 stycznia g. 18 - Msza św. i koncert w parafii św. Tomasza w Sosnowcu

4 stycznia g. 14 - kolęda w Domu św. Józefa.

4 stycznia g. 17 - spotkanie opłatkowe Przymierza Rodzin Mamre w Domu św. Józefa.

5 stycznia g. 10.30 Msza św. z Katolickim  Stowarzyszeniem Rodzin Wielodzietnych im. św. Jadwigi Śląskiej w sanktuarium NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie.

6 stycznia g. 12 - Msza św. w kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie na rozpoczęcie Orszaku Trzech Króli.

7 stycznia g. 9 - spotkanie noworoczne w Urzędzie Miasta Jaworzno.

7 stycznia g. 16.30 spotkanie w Klub Senior + w Mostku.

8 stycznia g. 10 spotkanie noworoczne z samorządowcami z terenu diecezji w Domu Biskupim.

9-12 stycznia - Federacja Rodzin – Zakopane

12 stycznia g. 16 - Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu w Będzinie.

13 stycznia - wizyta kolędowa w parafii św. Mateusza w Czeladzi.

16 stycznia g. 10 - poświecenie Caritas – Ząbkowice.

23 stycznia g. 11 - poświęcenie komisariatu policji w Wojkowicach.

23 stycznia g. 13 - pogrzeb śp. ks. Marka Plebanka

23 stycznia g. 18 - nabożeństwo ekumeniczne w parafii MB Szkaplerznej w Sosnowcu.

24 stycznia g. 11 - Rada ds. Rodziny KEP w Warszawie.

25 stycznia g. 10.30 - Dzień Życia Konsekrowanego – Msza św. klasztorze sióstr karmelitanek w Sosnowcu.