Jak umacniać miłość mimo konfliktów małżeńskich

Data dodania: 2020.02.26

Formacja Mężczyzn - DCNE Przyjaciele Jezusa zaprasza wszystkich mężczyzn na spotkanie, na którym porozmawiamy na temat: JAK PIES Z KOTEM... CZYLI JAK UMACNIAĆ WZAJEMNĄ MIŁOŚĆ MIMO KONFLIKTÓW MAŁŻEŃSKICH.

Brzmi znajomo? Ten temat w większym lub mniejszym stopniu dotyczy wszystkich: i tych już żonatych, i tych, którzy nimi kiedyś będą.

Przyjdź, posłuchaj, jak budować miłość. Być może będzie to dla ciebie czas refleksji nad twoim małżeństwem i nad waszą miłością.

Zapraszamy, bo twoja rodzina potrzebuje mężczyzny, który w miłości poprowadzi ją do zbawienia pomimo słabości, grzechów, konfliktów.

Spotkanie, które odbędzie się 5 marca o godz. 20 w salkach parafii Chrystusa Króla w Sosnowcu-Klimontowie (ul. Kraszewskiego 25) poprowadzi ks. dr hab. Paweł Sobierajski - duchowny diecezji sosnowieckiej, duszpasterz środowisk twórczych, artysta śpiewak, wykładowca akademicki, pedagog i psycholog muzyki, trener komunikacji interpersonalnej. Od 2000 r. działa intensywnie na polu szkoleń pedagogicznych i psychologicznych wśród różnych grup wiekowych i zawodowych, podejmując wiele istotnych zagadnień, np. budowanie autorytetu, zarządzanie czasem, rodzinne i szkolne problemy wychowawcze, komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem i tremą, techniki negocjowania, kierowanie zespołami ludzkimi, motywowanie pracowników oraz wiele innych.