Będzin: koncert na 100. rocznicę papieskich urodzin

Data dodania: 2020.05.16

Włączając się w obchody 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II parafia Nawiedzenia NMP w Będzinie (os. Syberka) zaprasza na wykład, Mszę św. oraz Jubileuszowy Koncert Wokalno-Instrumentalny, które odbędą się 18 maja w godz. 17.30 – 20.00.

Wystąpią profesorowie i wykładowcy Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach w składzie: Ewa Biegas (sopran), Ewa Tracz (sopran), Grzegorz Biegas (pianista), wybitni soliści, cieszący się wielkim uznaniem w świecie artystycznym oraz ks. Paweł Sobierajski (prelekcja) i Michał Fiuk (organista ).

Program:

17.30 – wykład: "Św. Jan Paweł II – człowiek modlitwy" połączony z Litanią ku czci świętego papieża
18.00 – Msza św. ze śpiewem solistów, Litania Loretańska ku czci NMP
19.00 – Koncert wokalno-instrumentalny