Dąbrowa: 6 czerwca Pielgrzymka Margaretek

Data dodania: 2020.05.24

Zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Anielskiej Pani do Dąbrowy Górniczej. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2020 r. W programie m.in.:

Godz. 10.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 11.00 – Msza św.

Do udziału zaprasza kustosz sanktuarium ks. kan. Andrzej Stasiak i diecezjalny duszpasterz ks. Tomasz Zmarzły. Zapraszamy kapłanów i osoby modlące się w różnych grupach za kapłanów do wspólnej modlitwy.

Z kolei Krajowy Duszpasterz Apostolatu Margaretka, ks. Bogusław Nagel, zaprasza 13 czerwca 2020 r. na XIV Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie różaniec, konferencja, Droga Krzyżowa i Msza św. Pielgrzymka transmitowana będzie na stronie Kalwaryjskiego Sanktuarium: kalwaria.eu/kamera Zachęcamy do indywidualnego włączenia się w tę pielgrzymkę!