Termomodernizacja parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu (wideo)

Data dodania: 2020.07.03

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sosnowcu realizuje przedsięwzięcie "Zmniejszenie zużycia energii oraz zastosowanie odnawialnych źródeł energii w obiektach Parafii Rzymskokatolickiej pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sosnowcu".

Zakres obejmuje termomodernizację trzech obiektów parafialnych: kościoła, plebanii oraz kuria (Wydział Katechetyczny), gdzie są wykonane takie prace jak: docieplenia budynków, wymiana okien i drzwi oraz montaż instalacji fotowoltaicznej, modernizacja instalacji CO i wykonanie instalacji pomp ciepła, co pozwoli ochronić naszą atmosferę i stać się ekologicznym dla środowiska.