Siostry Karmelitanki zapraszają

Data dodania: 2020.07.10

Serdecznie zapraszamy Czcicieli Czcigodnej Służebnicy Bożej Teresy Kierocińskiej do udziału  we Mszy św. o beatyfikację Czcigodnej Służebnicy Bożej Teresy od św. Józefa - Janiny Kierocińskiej, która zostanie odprawiona w zakonnym kościele Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Sosnowcu 12 lipca o godz.  18.00.  Tego dnia przypada 74 rocznica śmierci M. Teresy. Eucharystię odprawi neoprezbiter ks. Jakub Zuchowicz, który po Mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Następnie zostaną odczytane prośby i podziękowania do Służebnicy Bożej.

Zachęcamy czcicieli M. Teresy do nadsyłania swoich intencji  na adres: karmelitanki@karmelitanki.pl   lub   sms na nr tel. 784 033 621