Koronawirus w będzińskiej parafii

Data dodania: 2020.08.13

AKTUALIZACJA:

Msze św. odbywają się w kościele, który został poddany dezynfekcji. Sakramenty sprawuje kapłan, który nie miał styczności z zakażonym. Szczegółowe informacje na stronie parafii www.nspj.bedzin.pl

INFORMACJA Z 13 SIERPNIA - Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej

W związku z zakażeniem SARS-CoV-2 u duchownego osoby uczestniczące w obrzędach religijnych w Rzymskokatolickiej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie w dniach od 7 do 9 sierpnia 2020 r., proszone są o obserwowanie stanu zdrowia. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów chorobowych, zwłaszcza takich jak gorączka, kaszel bądź duszności lub inne należy skonsultować się z lekarzem jak w każdym innym wypadku, gdy stan zdrowia budzi wątpliwości.