Sosnowiec: Msza z modlitwą uwielbienia

Data dodania: 2020.09.19

Sosnowiecka parafia św. Stanisława zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia, która odbędzie się w niedzielę, 27 września, o g. 11.30. Modlitwę poprowadzi wspólnota Metanoia z Jaworzna.

"Naszym pragnieniem jest pokazać światu, że Bóg, którego znamy, zmienił nasze życie i jest tym samym pełnym miłości i mocy Bogiem, którego znamy z Pisma Świętego. Bogiem, któremu zależy na ludziach takich jak Ty i ja, Bogiem, który ma dla nas życie pełne pasji i cudowny plan wobec każdego człowieka. Wspólnota jest dla nas nie tyle organizacją czy instytucją, ale relacją z Bogiem i drugim człowiekiem. Metanoia to ludzie, którzy są pełni pasji i miłości do Boga i drugiego człowieka. To ludzie, którzy wierzą, że wspólnie mogą zmieniać świat, w którym żyją. Dlatego podejmujemy szereg inicjatyw i działań, wyznając zasadę: „szukaj możliwości i odpowiadaj na potrzeby” - czytamy na stronie jaworznickiej wspólnoty znanej w diecezji z licznych inicjatyw ewangelizacyjnych, wśród których największą jest coroczna Strefa Zero.