Żelisławice: Proboszcz zachorował

Data dodania: 2020.10.12

Wykonany test na obecność koronawirusa u proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w Żelisławicach dał wynik pozytywny. W związku z tym, po konsultacji ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Górniczej, podjęto decyzję o tymczasowym zawieszeniu aktywności duszpasterskiej w niniejszej parafii.

Ksiądz Proboszcz w ostatnią niedzielę (11.10) nie sprawował Mszy Świętych w kościele. Osoby mające z nim kontakt w ostatnich dniach proszone są o obserwację swojego stanu zdrowia. W razie pojawienia się niepokojących objawów (gorączka, duszności, kaszel) prosimy o konsultację z lekarzem POZ.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o Księdzu Proboszczu oraz o wszystkich chorych na koronawirusa.

Przestrzegajmy w naszych kościołach wymogów sanitarnych: dezynfekujmy dłonie oraz zakrywajmy usta i nos.