Dar dla hospicjum od parafii MB Różańcowej

Data dodania: 2018.01.16

Środa 10 stycznia 2018 roku przejdzie w parafii NMP Różańcowej w Sosnowcu do pamięci jako dzień wsparcia hospicjum. Przedstawiciele Apostolatu Margaretka udali się wraz z ks. Łukaszem, aby przekazać uzbierane fundusze podczas adwentowej akcji "Grosz Miłości dla Hospicjum" jaką przeprowadzili w parafii. Parafia nie tylko przekazała pieniądze, ale również pamiątkową tabliczkę z szczegółowymi danymi ile sztuk i jakich nominałów bilonu udało się zebrać oraz kalendarze parafialne. Ostatecznie zostało przekazane 6 tys. złotych. Parafianie otrzymali dyplom wdzięczności za okazaną pomoc oraz zapewnienie, że parafia znajdzie się na tablicy najbardziej zasłużonych dla Hospicjum. Zapewnienie to zostało przyjęte z entuzjazmem. Szczęście przekazanego daru jeszcze bardziej spotęgował fakt, że podczas pobytu kurier przywiózł koncentratory tlenu, które zostały zakupione za otrzymane fundusze. Pamiętajmy, że każdy z nas może się włączyć nadal w to dzieło przekazując 1% własnego podatku czy to na Hospicjum czy też na Sosnowiecki Caritas. Budujmy naszą lepszą przyszłość! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim ofiarodawcom!

ks. Łukasz Lisowski