Zmarł ks. Józef Oleksy (inf. o pogrzebie)

Data dodania: 2021.03.01

28 lutego 2021 r.
w 50 roku życia i 24 roku kapłaństwa
odszedł do Pana

ks. Józef OLEKSY
wikariusz parafii pw. Zesłania Ducha Świętego
w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach.

Program uroczystości pogrzebowych:

PIĄTEK - 5 marca 2021 roku:
godz. 15.00 - Msza Święta żałobna w intencji śp. ks. Józefa Oleksego pod przewodnictwem bp. Piotra Skuchy w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach. Po mszy świętej żałobnej eksporta trumny z ciałem zmarłego.

SOBOTA - 6 marca 2021 roku:
godz. 12.00 - Msza Święta pogrzebowa w intencji śp. ks. Józefa Oleksego w kościele pw. św. Katarzyny w Wolbromiu. Po mszy świętej pogrzebowej kondukt uda się na cmentarz parafialny przy ul. Miechowskiej, gdzie  urna z prochami zmarłego złożona zostanie w grobie rodzinnym.

Księża i wszyscy uczestnicy pogrzebu w Wolbromiu proszeni są, by parkować samochody na parkingu przy cmentarzu parafialnym.

Miłosierny Boże spraw,
aby Twój sługa, prezbiter Józef,
którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś
świętym posłannictwem,
radował się wiecznie w niebieskiej chwale.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.