Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne

Data dodania: 2018.01.25

Serdecznie zapraszamy na nowe cykle katechez organizowane przez wspólnoty neokatechumenalne w Będzinie i Sosnowcu. Do znakomita okazja by pogłębić swoją wiarę i przypomnieć sobie, na jakich fundamentach jest postawione nasze życie duchowe!

W parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej 2 a katechezy będą odbywały we wtorki i piątki o godz. 18.45. Pierwsza katecheza we wtorek 30 stycznia 2018 r.

W parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie przy Al. H. Kołłątaja 101 katechezy odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Pierwsza katecheza w poniedziałek 29 stycznia 2018 r.

W parafii pw. Nawiedzenia NMP w Będzinie - Syberce przy ul. Biskupa Śmigielskiego 2 (dawna: 9-go Maja 2) katechezy będą się odbywały w dolnym kościele w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Pierwsza katecheza w poniedziałek 29 stycznia 2018 r.