Kurs dla kościelnych fotografów - 21 października

Data dodania: 2022.09.29

Biuro Prasowe Diecezji Sosnowieckiej zaprasza 21 października br. na Kurs fotografa i kamerzysty w przestrzeni liturgicznej. Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą otrzymać zezwolenie Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu na dokumentowanie celebracji o charakterze liturgicznym.

Wzięcie udziału w Kursie pozwala na uzyskanie stosownej legitymacji fotografa i kamerzysty w przestrzeni liturgicznej, niezbędnej do uzyskania zgody proboszczów na robienie zdjęć i filmowanie uroczystości w kościołach.

Zgłoszenia na Kurs przyjmowane są tylko drogą mailową na adres fotografkurs@gmail.com do 16 października br. Zgłoszenia, które dotrą po 16 października będą zaliczone do grupy uczestników Kursu w kolejnym terminie.

W mailu zwrotnym osoby zgłaszające się otrzymają niezbędne informacje potrzebne do wzięcia udziału w kursie oraz otrzymania legitymacji.

Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać TUTAJ.

Biuro Prasowe
Diecezji Sosnowieckiej