Olkusz: modlitwa za nienarodzonych oraz wsparcie Ukrainy

Data dodania: 2024.03.11

WSPARCIE DLA UKRAINY

10.03.2024, podczas niedzielnych Eucharystii - od godz. 7.00 do 13.00 - grała i śpiewała Iryna Krill z Ukrainy – Laureatka ukraińskich międzynarodowych konkursów i festiwali. Po Mszy św. był krótki koncert.

W wygłoszonym słowie artystka m.in. dziękowała i prosiła o wsparcie dla Ukrainy. Po Mszach św. można było złożyć dobrowolną ofiarę na Ukrainę, łącząc ją z modlitwą za ten umęczony wojną kraj. Była także możliwość zakupienia płyt CD, nagranych przez artystkę.

MODLITWA ZA NIENARODZONYCH

Modlitwa różańcowa w intencji obrony życia nienarodzonych odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca obok Bazyliki pw. św. Andrzeja Ap. w Olkuszu. 9-go marca 2024 modlono się na Rynku olkuskim od godz. 12.00.

Tomasz Wilczyński