Sosnowiec: Kino z wartościami

Data rozpoczęcia: 2019-09-20 10:15
Data zakończenia: 2019-09-20 12:30
Autor: Jarosław Ciszek

Przed nami kolejna już, ciesząca się dużym zainteresowaniem, edycja projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI. Projekt, jak co roku skierowany jest do młodzieży wraz z księżmi i katechetami i ma na celu skłonić młodego człowieka do refleksji nad sensem życia i budowania swojego życia w oparciu o trwałe, pewne i uniwersalne wartości. W ramach tegorocznej akcji zapraszamy młodzież na specjalne projekcje filmów do kina Helios w Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b).

W ramach programu w dniu: 20 września (piątek) o godz. 10.15 będą wyświetlane dla młodzieży filmy: WYMARZONY, reż. Jeanne Herry i LEGIONY w reż. Dariusza Gajewskiego. Tegoroczne obrazy filmowe zaprezentowane w ramach projektu mówią o takich treściach jak przyjaźń, miłość, marzenia, dorastanie w trudnych czasach, jak również o rodzicielstwie, którego nie można nauczyć się z poradnika, o dojrzewaniu do odpowiedzialności i ciągłym przewartościowywaniu swojego życia.

Cena biletu: 12 zł.

Zapisy do udziału w projekcie KINO WOKÓŁ WARTOŚCI  należy kierować telefonicznie pod  nr tel.: 512 804 485.

Przy zgłoszeniu należy podać datę, tytuł filmu, na który grupa się wybiera, ilość osób biorących udział w projekcie, ilość opiekunów, nazwę szkoły i tel. kontaktowy. Bilety na seans filmowy kupujemy dla całej grupy w dniu projekcji w kasie kina. Bilety kupuje opiekun dla całej grupy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Jest to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty myślowe i ubogacić się wewnętrznie.

Autor projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI:
ks. Łukasz Pasternak

Koordynatorzy:
Kino Helios Sosnowiec
Wydział Katechetyczny Diecezji Sosnowieckiej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.