Będziński Marsz dla Życia pokazał siłę rodziny!

Data dodania: 2019.06.09

Z parafii św. Faustyny do parafii św. Jana Chrzciciela w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 9 czerwca, ulicami Będzina po raz kolejny przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Jak zawsze było kolorowo i radośnie, a słoneczna pogoda i dźwięki orkiestry dętej dodatkowo zagrzewały uczestników. Marsz ponownie połączył pokolenia i osoby, którym na sercu leży godność każdego ludzkiego życia oraz świętość rodziny. Rozpoczęła go modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończyło odnowienie przyrzeczeń duchowej adopcji dziecka poczętego. Po wszystkim ojcowie oblaci z parafii św. Jana Chrzciciela zaprosili na rodzinny festyn "Józefiada".

Pod wspólnym sztandarem w trosce o życie i rodzinę na przełomie maja i czerwca maszeruje w Polsce ponad 130 miast. To ponad 200 tys. osób.