Czeladź: comiesięczna modlitwa do św. Szarbela

Data dodania: 2020.06.23

W parafii św. Stanisława w Czeladzi każdego 22. dnia miesiąca odbywa się Msza święta o uzdrowienie duszy i ciala. Również w tym miesiącu, 22 czerwca, proboszcz parafii, ks. Jarosław Wolski, celebrował uroczystą Eucharystię ku czci św. Szarbela. Podczas Mszy wierni otrzymali specjalne błogosławieństwo relikwiami tego coraz bardziej popularnego w Polsce maronickiego mnicha słynącego z niezwykłych łask, jakie wyjednuje u Boga swoim czcicielom. Kolejna Msza święta z adoracją relikwii odbędzie się 22 lipca. Parafia św. Stanisława zaprasza na nią nie tylko mieszkańców Czeladzi, ale wszystkich chcących modlić się i wybłagać zdrowie duszy i ciała za przyczyną Świętego Szarbela.