Koncert Laureatów - Konkurs Pieśni Patriotycznej

Data dodania: 2023.11.07

6 listopada 2023 roku w Centrum Kultury w Bolesławiu odbyły się przesłuchania VII Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Jury w składzie: Stanisław Plewniak - przewodniczący, Małgorzata Markiewicz, Gabriela Stańdo, po przesłuchaniu 120 wykonawców zakwalifikowała do Koncertu Laureatów następujących wykonawców (kolejność przypadkowa)

Kategoria  Przedszkola: Maszczyk Zofia (Niepubliczne Przedszkole Krasnoludek w Chrząstowicach, Zalewska Michalina (Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie), Michniewska Mirosława (MOK Sławków)

Kategoria – Klasy I-IV: Adamik Anna (Pracownia muzyczno-teatralna Pozytywka w Olkuszu) , Kućmierczyk Józef (Szkoła Podstawowa nr. 5 w Olkuszu), Mocny Pola (Pracownia muzyczno-teatralna Pozytywka w Olkuszu)

Kategoria – Klasy V-VIII: Pola Bzdek (Ognisko artystyczne Żaczek w Olkuszu), Emilia Marcjan (Pracownia muzyczno-teatralna Pozytywka w Olkuszu),, Zofia Tarasów (Pracownia muzyczno-teatralna Pozytywka w Olkuszu), Karolina Siudyka (Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej)

Kategoria – Szkoły średnie: Aleksandra Arent (Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, Wiktoria Siudyka (V Liceum Ogólnokształcące im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej), Emilia Duda (Zespół Szkół nr.4 KEN w Olkusz,)

Kategoria – Dorośli: Natalia Siekierka Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach), Zuzanna Bednarek (Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej), Kinga Kasprzyk ((Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej)

Koncert Laureatów odbędzie się 12 listopada 2023 roku w kościele pw. Macierzyństwa NMP w Bolesławiu o godz. 17.00. Poprzedzi go Msza św. w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy!

ks. Sylwester Kulka
proboszcz parafii