Msza o beatyfikację Matki Kierocińskiej (zapowiedź)

Data dodania: 2021.01.08

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią, Msza św. o beatyfikację Czcig. Sł. B. Teresy od św. Józefa zostanie odprawiona w zakonnym kościele Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Sosnowcu 12 stycznia o godz. 7.00, ale bez udziału wiernych.

Zachęcamy czcicieli M. Teresy do duchowej łączności i odmówienia w tym dniu modlitwy o jej beatyfikację. Tekst modlitwy znajduje się pod tym linkiem.

Intencje, które pragną czciciele zanieść przez wstawiennictwo Sługi Bożej można przesyłać na adres: karmelitanki@karmelitanki.pl   lub sms'owo na nr tel. 784 033 621.

Podczas Mszy św.  będziemy  modlić się w przesłanych intencjach i za wszystkich łączących się z nami duchowo.

s. Bogdana CSCIJ