Nowość: rekolekcje kapłańskie on-line

Data dodania: 2020.11.14

Ruch Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej zaprasza wszystkich kapłanów do udziału w rekolekcjach kapłańskich. Ze względu na aktualną sytuację, będą miały one nietypową formę i odbędą się bez wychodzenia z domu - na plebanii - za pośrednictwem środków społecznego przekazu.

Uczestnicy rekolekcji każdego dnia otrzymają drogą mailową link do specjalnie przygotowanych na ten dzień treści rekolekcyjnych. Na każdy dzień są przewidziane dwie konferencje wideo (do obejrzenia i wysłuchania o dowolnej porze dnia) oraz materiały do osobistej medytacji.


Przez kolejne dni rekolekcji przeprowadzą nas:


Dzień I - ks. Wojciech Węgrzyniak - biblista, rekolekcjonista. Od października 2009 roku pracuje na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Jego specjalność to nauki biblijne a dokładniej Stary Testament.

Dzień II - o. Tomasz Maniura OMI - Oblat, duszpasterz młodzieży, założyciel Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży Niniwa, twórca wypraw rowerowych Niniwa Team, które wiodły przez 53 państwa na trzech kontynentach. Obecnie główny organizator Festiwalu Życia.

Dzień III - ks. Andrzej Nackowski - duszpasterz młodzieży, moderator Diakonii Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej, aktualnie pracuje w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu.


Termin rekolekcji: 30.11-02.12 (nagrania będą dostępne dla uczestników, do ponownego odsłuchania,  przez dwa tygodnie po zakończeniu rekolekcji).

Koszt rekolekcji: Uczestnicy będą proszeni o złożenie ofiary, w dowolnej kwocie, która będzie przeznaczona  na wsparcie działalności Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej, w szczególności na wsparcie rekolekcji dla dzieci i młodzieży.

Na koniec rekolekcji każdy uczestnik może otrzymać imienne zaświadczenie.

Zgłoszenia poprzez formularz:
(KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA)

Więcej informacji na stronie www.sosnowiec.oaza.pl lub pod numerem telefonu 515 241 614.

 

Ruch Światło-Życie
Diecezji Sosnowieckiej

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.