Oazowe (i nie tylko) Q&A LIVE!

Data dodania: 2020.02.07

Jesteś rodzicem lub uczestnikiem, który planuje swoje wakacje z Oazą? Masz pytania odnośnie rekolekcji wakacyjnych, które chciałbyś/chciałabyś zadać? A może zwyczajnie chcesz o cokolwiek zapytać, a nie wiesz jak? NIC PROSTSZEGO!

15 lutego (sobota) o godzinie 20:00 odbędzie się transmisja Q&A LIVE, którą poprowadzi Moderator Ruchu Światło – Życie naszej diecezji – ks. Andrzej Nackowski! Podczas transmisji ks. Andrzej będzie odpowiadał NA ŻYWO na nurtujące Was pytania.

Nie będziesz mógł/mogła towarzyszyć nam podczas transmisji?  Żaden problem! Wyślij nam swoje pytanie w wiadomości prywatnej. Możesz to zrobić przez naszą stronę na facebooku lub mailowo: sekretariat@sosnowiec.oaza.pl

W kolejnych miesiącach będziesz mógł/mogła spotkać się w ten sposób z innymi kapłanami prowadzącymi nasze rekolekcje.

Transmisja odbędzie się na naszej stronie facebookowej, do której polubienia serdecznie zapraszamy - https://www.facebook.com/OazaSosnowiecka/