Olkusz: peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów

Data dodania: 2023.10.04

Od niedzieli 24 września rozpoczęła się peregrynacja relikwii bł. męczenników Józefa i Wiktorii Ulmów i ich siedmiorga dzieci, które będą nawiedzały wszystkie diecezje w Polsce. W naszej diecezji peregrynacja trwa od soboty 30 września.

W środę o godz. 17.00 powitamy relikwie w parafii pw. św. Masymiliana Marii Kolbego w Olkuszu.

PLAN PEREGRYNACJI

godz. 17.00 – modlitwa za rodziny;

17.15 – Różaniec z udziałem katechetów i dzieci szkolnych;

18.00 – Msza Święta, nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i do Przeczystego Serca św. Józefa;

20.30 – Różaniec w intencji naszej Ojczyzny i dar pokoju dla Ukrainy oraz Apel Jasnogórski z udziałem Rodzin Domowego Kościoła.

Czwartek

godz. 7.00 i 7.30 – Msza Święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień w kościele;

8.15 – Różaniec część I – prowadzą Róże Różańcowe;

9.30 – Różaniec część II – prowadzi Koło Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci;

11.00 – Różaniec część III – prowadzi Apostolat Margaretka;

12.30 – Różaniec część IV – prowadzą Rodziny Serca Jezusowego;

14.00 – Droga Krzyżowa, prowadzi młodzież szkół średnich;

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, prowadzi Grupa Modlitwy Ojca Pio;

po Koronce pożegnanie i zakończenie peregrynacji.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie za rodziny naszej parafii.

Ks. Henryk Chmieła
proboszcz parafii