Online: rekolekcje z ks. Dziewieckim

Data dodania: 2020.11.21

Adwent zbliża się wielkimi krokami. Trzeba go dobrze zacząć. W sieci pojawiają się różne propozycje rekolekcji transmitowanych online. To duże ułatwienie dla tych, którzy muszą pozostać w domu z racji choroby czy kwarantanny lub po prostu chcą skupić się i pomodlić także w domu.

Ciekawą propozycją tego typu są Akademickie Rekolekcje Adwentowe zorganizowane przez "Duszpasterstwo Akademickie na Miasteczku" w Krakowie. Poprowadzi je ks. dr Marek Dziewiecki, znany psycholog, duszpasterz i rekolekcjonista. Hasłem rekolekcji są słowa: "Zakochanie - przyjaźń - małżeństwo".

Rekolekcje, tradycyjnie już, odbędą się w kościele parafialnym przy ul. Misjonarskiej, w dniach 29.11 - 02.12. Uwzględniając sytuację epidemiczną, organizatorzy proponują transmisję online na ich profilu na Facebooku. Szczegóły odnośnie do rekolekcji będą pojawiać się wkrótce w wydarzeniu na Facebooku.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

LINK DO PROFILU DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO NA FACEBOOKU