Pielgrzymka "Margaretek" do Kalwarii (zapowiedź)

Data dodania: 2022.05.13

Członkowie Apostolatu Modlitwy za Kapłanów Margaretka spotykają się w ciągu roku w wielu miejscach, m.in. Kaliszu, Niepokalanowie, Krakowie i Kalwarii Zebrzydowskiej. Na 11 czerwca zaplanowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Rozpocznie się o godz. 9.00 drogą krzyżową. Po niej będzie możliwość wysłuchania konferencji. Centralnym punktem pielgrzymki będzie sprawowana o godz. 14.00 Eucharystia, pod przewodnictwem bp. Roberta Chrząszcza.

Zachęcamy do indywidualnego udziału lub prosimy o kontakt z rejonowymi opiekunami.

Organizowane są także rekolekcje dla Apostolatu Margaretka i sympatyków, które odbędą się od 24 do 26 czerwca w Porszewicach. Temat rekolekcji brzmi: „W Bogu moja siła i piękno”.

W programie Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, czas ciszy, modlitwa poprzez gesty, możliwość spowiedzi lub rozmowy duchowej z kapłanem, medytacja Słowa Bożego, modlitwa o uzdrowienie. Rekolekcje poprowadzi o. Jacek Olczyk, Jezuita, duszpasterz „Mocnych w Duchu” oraz Iga i Konrad Grzybowscy.

Więcej informacji na stronie: www.apostolat.com.pl

ks. Tomasz Zmarzły
asystent diecezjalny