Pielgrzymka Mężczyzn do Piekar w Dzień Matki

Data dodania: 2019.05.14

Dzień Matki to wyjątkowy dzień w roku. Nie trzeba nikomu tłumaczyć dlaczego - po prostu matka to wyjątkowa Osoba! W tym roku dokładnie w Dzień matki, 26 maja, odbywa się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Sanktuarium w Piekarach Śląskich - do Bożej i naszej Matki. Wierni synowie będą modlić się u najlepszej Matki prosząc o opiekę nad swoimi rodzinami i miejscami pracy!

Zapraszamy na tradycyjną pieszą pielgrzymkę mężczyzn i młodzieńców do Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich, która z kościoła Wniebowzięcia NMP w Wojkowicach-Żychcicach wyruszy o g. 7.15. Mszy św. na kalwaryjskim wzgórzu o g. 10.45 przewodniczył będzie nuncjusz apostolski w Polsce Ksiądz Arcybiskup Salvatore Pennacchio. Homilię wygłosi metropolita krakowski Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 19 maja o g. 12, na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn i Młodzieży Męskiej do sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej w 51. rocznicę koronacji łaskami słynącej figury Matki Bożej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.