Pielgrzymka: Dziękujemy za współpracę!

Data dodania: 2021.08.25

Biuro Prasowe Diecezji Sosnowieckiej pragnie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się przekaz medialny XXX Sosnowieckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - zarówno olkuskiej, jak i zagłębiowskiej. 

W sposób szczególny dziękujemy dyrektorom pielgrzymki sosnowieckiej - ks. Pawłowi Traczowi i ks. Grzegorzowi Woszczkowi - za dyspozycyjność i precyzję w udzielanych wypowiedziach i informacjach dotyczących tegorocznego wędrowania na Jasną Górę.

Bardzo ważne, zwłaszcza dla pielgrzymów duchowych, były relacje fotograficzne z różnych etapów pątniczego szlaku, dzięki którym mogli śledzić drogę Pielgrzymki. Dlatego dziękujemy wszystkim osobom, które wykonywały dla Biura Prasowego dodatkowe zdjęcia, utrwalając i przekazując dalej radość płynącą z pielgrzymowania na Jasną Górę. Byli to:

- ks. Józef Handerek, wieloletni dyrektor Pielgrzymki Zagłębiowskiej

- ks. Paweł Sproncel, kapelan i sekretarz Księdza Biskupa

- Iza Bator, szef służb porządkowych i pilot Pielgrzymki

- Anna Chlebica, z grupy dekanalnej NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej

- Mikołaj Wójtowicz, diecezjalny korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej (KAI)

- Tomasz Wilczyński, korespondent Bazyliki św. Andrzeja Ap. w Olkuszu

Dziękujemy także osobom, które podzieliły się z Biurem Prasowym świadectwami swojego pielgrzymowania i zgodziły się na ich publikację. 

Mamy nadzieję, że Dobra Nowina o pielgrzymach z diecezji sosnowieckiej, wędrujących do tronu Królowej Polski, dotrze do jak najszerszego grona wiernych i zachęci do wyruszenia na pątniczy szlak w przyszłym roku!

Ks. Przemysław Lech
Dyrektor Biura Prasowego
Diecezji Sosnowieckiej


 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.