Siemonia: rusza Szkoła Więzi z Bogiem (zapowiedź)

Data dodania: 2021.09.21

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Siemonii zaprasza na Szkołę Więzi z Bogiem. To propozycja comiesięcznych spotkań, podczas których chcemy się uczyć, jak budować głęboką więź z Bogiem.

Będzie to przestrzeń wspólnego duchowego wzrastania, będziemy podejmować tematy istotne dla pogłębienia naszego życia chrześcijańskiego, takie jak: modlitwa osobista, rozeznawanie, modlitwa Słowem Bożym i wiele innych.

W Szkole uczyć się będziemy od najlepszych - świętych, tych którzy już cieszą się głęboką więzią z Bogiem i czerpać z przebogatego duchowego skarbca Kościoła.

Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie Szkoły Więzi z Bogiem.

Plan spotkania:

18.15 - część konferencyjna (w Domu Kultury w Siemoni)
19.00 -19.45 - modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem (w kościele pw. Wszystkich Świętych w Siemonii)