Sosnowiec: Parafia św. Józefa czci swojego Patrona

Data dodania: 2021.03.03

Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Sosnowcu czci w sposób szczególny Świętego Józefa jako swojego patrona. W tym wyjątkowym Jubileuszowym Roku każdego tygodnia modlimy się przez wstawiennictwo św. Józefa w intencjach naszej wspólnoty parafialnej, diecezji i całego Kościoła Powszechnego.

Kult Świętego Józefa w naszej parafii:

- Każdy poniedziałek od godz. 17.00 – Adoracja Eucharystyczna w ciszy „Z Józefem przed Panem”.

- Każdy wtorek o godzinie 17.45 – Nowenna ku czci Świętego Józefa. Podczas nowenny odczytywane są prośby i podziękowania za wstawiennictwem Świętego Józefa (Prośby wcześniej można składać do puszki przy wejściu głównym do kościoła lub przez formularz internetowy: https://forms.gle/4JYURbRD9KNSyWwt9).
 

Kulminacyjnym punktem obchodów będzie uroczysta Eucharystia odpustowa w dniu 1 maja bieżącego roku. Dla wspólnoty parafialnej w Sosnowcu jest to dzień w randze Uroczystości Świetego Józefa Rzemieślnika.

Więcej informacji na stronie  https://parafiajozef.sosnowiec.pl/

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.