Spotkanie wspominkowe na rocznicę Domowego Kościoła

Data dodania: 2020.02.10

Historia Domowego Kościoła Diecezji Sosnowieckiej liczy 28 lat (i więcej…). Zapraszamy wszystkich- Księży, Małżeństwa, Wdowców i Wdowy – tych, którzy ją tworzyli, są jej częścią.

Pragniemy z całego serca zaprosić Was na spotkanie wspominkowe, które odbędzie się 23 lutego w parafii św. Floriana w Sosnowcu (ul. Bora Komorowskiego 2).
Będzie to czas radości ze spotkania z dawnymi znajomymi , parami moderatorskimi, księżmi odpowiedzialnymi. Nasze spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 przy kawie, rozmowach i oglądaniu zdjęć w salce parafialnej.

O 18.00 uczestniczymy w Mszy św. wraz z naszym pasterzem Księdzem Biskupem Grzegorzem Kaszakiem, poprzedzonej wprowadzeniem krzyża KWC.

Żywimy głęboką nadzieję na Waszą obecność, do zobaczenia!

Para Diecezjalna DK Justyna i Grzegorz Bielawa
Moderator Diecezjalny DK ks. Dawid Kuczek