Wolbrom: Warsztaty z P. Bębenkiem

Data dodania: 2019.07.15

Z wielką radością zapraszamy na I Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które odbędą się 20-22 września w Parafii Św. Katarzyny w Wolbromiu, pod hasłem "Idźcie, oto posyłam was" (Łk 10,3). Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy lubią śpiewać i/lub grać dla Pana. Członkowie chórów, schol, pasjonaci śpiewu liturgicznego – wszyscy są mile widziani. Trwają zapisy!

Oprócz wytężonych ćwiczeń w zakresie śpiewu liturgicznego i emisji głosu, będziemy uczestniczyć we wspólnej Eucharystii oraz Liturgii Godzin. Warsztaty poprowadzą: Paweł Bębenek, Katarzyna Młynarska i Marcin Wasilewski-Kruk. Zajęcia potrwają od piątkowego popołudnia do niedzieli i zakończą się uroczystą Mszą Świętą o 12:00 w kościele parafialnym. W czasie prób zmierzymy się ze znanymi kompozycjami, m. in.: Oto ja, poślij mnie!, Otwórzcie drzwi Chrystusowi czy Miłujcie się wzajemnie. Warsztaty objęte są Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom.

Miejscem prób będzie Dom Kultury w Wolbromiu oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Łobzowie. Uczestnicy będą mieć zapewniony obiad w sobotę.


Koszt warsztatów: 80 zł
Zapisy: http://bit.ly/WarsztatyZapisy
Link do  wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/366505427305811/
Kontakt: 517 199 828 (s. Sancja)

 

 

S. Sancja KDzJ

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.