Zapraszamy na Festiwal Życia w Kokotku!

Data dodania: 2022.05.19

Festiwal Życia w Kokotku to największe chrześcijańskie wydarzenie plenerowe dla młodzieży w regionie. W programie znajdują się m. in. warsztaty, konferencje, koncerty, Msze święte, nabożeństwa, adoracja 24/7, czy ekstremalny Bieg Festiwalowicza!

Na naszej scenie grali już m. in. Golec uOrkiestra, Kuba Badach, TGD, Luxtorpeda, Tau, ks. Kuba Bartczak, Arka Noego, Owca. Co roku impreza przyciąga tysiące młodych ludzi z całej Polski i nie tylko!

W tym roku Festiwal Życia odbędzie się w dniach 4-10 lipca pod hasłem „Ja?”. Postacią na której oparta będzie treść festiwalu jest Maryja. Podążając śladami jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi, będziemy odkrywać siebie.

Podczas tegorocznej edycji na scenie wystąpią: Roksana Węgiel, TAU, Luxtorpeda i Kamil Bednarek.

Festiwal organizowany jest przy współpracy 5 diecezji województwa śląskiego i Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów MN. W tym roku dołączają do nas dodatkowo - archidiecezja Wrocławska i diecezja Opolska. Miejsce i zaplecze wydarzenia zapewnia Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku.

Festiwal Życia skierowany jest głównie dla osób w wieku 16-35 lat. Jednak mile widziane są także rodziny z dziećmi! Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem!

W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą.

Więcej informacji na www.festiwalzycia.pl oraz na naszych social mediach – Instagram: @festiwal_zycia; Facebook: festiwalzycia

Zgłoszenia indywidualne: FORMULARZ

Zgłoszenia do grupy z diecezji sosnowieckiej do 2 czerwca: FORMULARZ

Więcej informacji na temat wyjazd z diecezji u ks. Andrzeja Nackowskiego (tel. 515 241 614)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.