Zaproszenie na kurs Nowe Życie

Data dodania: 2024.04.04

Szkoła Ewangelizacji Rafael zaprasza na kurs „Nowe Życie”, który odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w parafii NMP Królowej Polski w Dąbrowie Górniczej.

Odkrywanie tego, jak jesteśmy kochani przez Boga, jest nieustanną wspaniałą przygodą. Czasem, aby uświadomić sobie tę prawdę, trzeba się zatrzymać. Życie w swojej dynamice powoduje, że ta prawda i relacja z Bogiem ulegają zapomnieniu, zaniedbaniu, wdziera się w nie jakieś zamieszanie. Warto się zatrzymać! I na skale wybudować fundament tej relacji, by odkryć, może na nowo, jaka jest prawda o Bogu i mojej relacji z Nim. By rozpocząć nowe życie w Bożej Miłości – napisali organizatorzy w zaproszeniu na wydarzenie.

Nie jest to kurs wiedzy. Jego celem jest to, by przeżyć doświadczenie spotkania z Bogiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odnowić czy też zacząć Nowe Życie ze zmartwychwstałym Panem.

Zapisać się na kurs można tutaj lub pod numerem telefonu 606 310 040.

Co mówią o kursie ci, którzy już go przeżyli?

Asia: Jest to piękny czas doświadczenia mocy Ewangelii i mocy Ducha Świętego.

Anna: Jeśli chcesz się przybliżyć do Boga kurs Nowe Życie to jest właśnie ta droga. Przybądź daj się przemienić bo na tym kursie Bóg twoje serce zmieni.

Marek: Kurs dał mi przede wszystkim nadzieję i radość, że z Panem Jezusem mogę iść przez życie i pokonywać wszystkie trudności oraz, że zawsze mam oparcie w Panu Jezusie.

Ula: Na tym kursie otrzymałam pewność, ze Bóg mnie kocha taką jaką jestem, pomimo moich upadków i słabości. Doświadczyłam, że Bóg mnie kocha osobiście i wiem, że ten kurs był Jego osobistym zaproszeniem dla mnie.

Jacek: Otrzymałem moc duchowej przemiany do uzdrowienia relacji z moją rodziną, żoną, dziećmi. Inne spojrzenie na moje dotychczasowe życie, szersze otwarcie na stosunki z otoczeniem. Mniej brać więcej dawać siebie. Założyć mocny fundament i starać budować na nim życie bardziej otwarte na innych w łączności z Bogiem.

Emil: Na kursie doświadczyłem bliskości Boga.