Kalendarium posług Ks. Bp. G. Kaszaka (marzec)

KALENDARIUM POSŁUG KS. BISKUPA GRZEGORZA KASZAKA ORDYNARIUSZA DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ MARZEC 2017 R. (STAN NA 18 MARCA 2017 R.)

1 marca g. 9 – Msza św. popielcowa w Katedrze.

1 marca g. 13.30 – pogrzeb taty ks. Mariusza Juraszczyka kościele Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi.

2 marca g. 10 - konferencja naukowa "W trosce o współczesną rodzinę...- konteksty pedagogiczne i prawne" w WSB w Dąbrowie Górniczej.

3 marca g. 17.15 – Droga Krzyżowa w Katedrze.

5 marca g. 15.45 – Gorzkie Żale i Msza św. w parafii św. Bartłomieja w Jerzmanowicach.

8 marca g. 19 – spotkanie w Sądzie Biskupim.

9 marca g. 19 – Msza św. dla wspólnoty neokatechumenalnej w kościele NSPJ w Będzinie.

10 marca g. 12 – poświęcenie pracowni w LO im. M. Kopernika w Będzinie.

11 marca g. 11 – Msza św. pogrzebowa bpa. Tadeusza Rybaka w Legnicy.

11 marca g. 15 – Diecezjalna Akademia Rodziny w Sosnowcu (WNoZ UŚ).

13-14 marca – spotkanie Konferencji Episkopatu Polski.

15 marca g. 12 – poświęcenie oddziału psychiatrii w Centrum Pediatrii w Sosnowcu-Klimontowie.

15 marca g. 18 – bierzmowanie w parafii św. Tomasza w Sosnowcu.

17 marca g. 10.30 – konkurs "Wielkie osobowości Kościoła" w Zespole Szkół "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej.

19 marca g. 12 Msza św. z poświęceniem organów w kościele św. Brata Alberta w Będzinie.

20 marca g. 17.30 - Msza św. w niższym seminarium w Częstochowie z okazji uroczystości św. Józefa.

21-22 marca – spotkanie rejonowe Rady ds. Rodziny KEP w Świdnicy.

23 marca g. 11 – Msza św. podczas pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę.

25 marca g. 10.30 –25-lecie diecezji – Msza św. w Katedrze.

26 marca – wizytacja kanoniczna parafii Świętej Trójcy w Braciejówce.

31 marca g. 18 – Msza św. i Droga Krzyżowa ulicami Sosnowca z kościoła św. Tomasza.