Rekolekcje z Mszą św. trydencką

Duszpasterstwo Wiernych Tradycji Łacińskiej Diecezji Sosnowieckiej zaprasza do Domu św. Józefa w Będzinie, gdzie w dniach 17-19 marca odprawiane będą Msze św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego z naukami rekolekcyjnymi. Tematem rekolekcji, które poprowadzi ks. Karol Załęcki z Instytutu Dobrego Pasterza, będzie "Doświadczenie Wielkiego Postu a czyściec".

Program rekolekcji:

Piątek, 17 marca, godz. 19:00 : Msza święta oraz nauka rekolekcyjna.

Sobota, 18 marca, godz. 19:00 : Msza święta oraz nauka rekolekcyjna.

Niedziela, 19 marca, godz. 9:30 (JEDNORAZOWA ZMIANA GODZINY!): Msza święta oraz nauka rekolekcyjna.

rekolekcje trydenckie