Pamiętają o Biskupie Piotrze Skusze

Margaretki to najpiękniejsze kwiaty dla kapłanów - nie więdną, ale owocują modlitwą za duszpasterzy. Coraz większa popularność modlitwy grupy wiernych w intencji konkretnego kapłana cieszy i zapewne wydaje obfite owoce w kapłańskim życiu. 17 marca wierni parafii NMP Różańcowej w Sosnowcu deklarację o modlitwie przekazali Księdzu Biskupowi Piotrowi Skusze. To prezent z okazji 30. rocznicy przyjęcia święceń biskupich i 25 lat posługi w naszej diecezji.

FOTO: archiwum parafii