Wspólnotowo przed wakacjami

W minioną niedzielę uczestniczyliśmy w kolejnym Dniu Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Tym razem gościła nas parafia św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. Andrzej Nackowski. O oprawę muzyczną zatroszczyła się Diakonia Muzyczna.

Następnym punktem tego dnia były spotkania w grupach, w czasie których poruszyliśmy temat cnót ludzkich. Na koniec udaliśmy się wszyscy na posiłek, czyli przepyszne kiełbaski z grilla, oraz na zabawę. Tańcom nie było końca! Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą, dziękując Panu Bogu za dary, jakimi nas obdarza oraz za osoby, którymi nas otacza.

Następny Dzień Wspólnoty dopiero po wakacjach, jednak mamy nadzieję, że będzie on przeżyty równie dobrze i w jeszcze większym gronie.

Paulina Sroka
FOTO: Marek Nackowski

Jeśli chcesz dołącz do nas i znajdź czas na wakacje! Więcej: kliknij tutaj