Bolesław: 7. edycja Konkursu Pieśni Patriotycznej

Data dodania: 2023.10.15

Rzymskokatolicka Parafia pw. Macierzyństwa NMP  i św. Michała Archanioła w Bolesławiu już po raz siódmy jest organizatorem Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Konkurs odbywa się w 5 kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-IV, szkoły podstawowe klasy V-VIII, szkoły średnie oraz dorośli.

Na stronie internetowej parafii: www.parafiaboleslaw.pl (zakładka Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej) znajduje się REGULAMIN KONKURSU. Tam również znajduje się KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA (do pobrania) oraz PLAKAT KONKURSU do wykorzystania na stronach internetowych parafii oraz Facebooku.

ZGŁOSZENIA do konkursu należy dokonać do dnia 31 października 2023 r. drogą elektroniczną na adres: boleslawkonkurs@gmail.com .  (Uwaga zmiana adresu mailowego!).

PRZESŁUCHANIA uczestników odbędą się 6 listopada 2023 roku w Centrum Kultury im. M. Płonowskiej w Bolesławiu, ul. Główna 55a. W przypadku większej ilości zgłoszeń przesłuchania mogą odbyć się również 7 listopada. Dokładny program przesłuchań będzie podany uczestnikom w terminie późniejszym, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

KONCERT LAUREATÓW odbędzie się  12 listopada 2023, godz. 17.00  w kościele Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Macierzyństwa NMP w Bolesławiu.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Biskup Sosnowiecki Grzegorz Kaszak, Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita oraz Krakowski Oddział IPN-u.

Zapraszamy do udziału.

ks. Sylwester Kulka