Dąbrowa G.: "Wieczór z Ewangelią Wyzwolenia"

Data dodania: 2024.03.06

W dniach 11-12.03 parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi w Dąbrowie Górniczej zaprasza do wyjątkowego spotkania, wspólnego przeżywania wiary, które ma prowadzić do żywej relacji z Chrystusem i drugim człowiekiem, szczególnie tym, który potrzebuje naszej modlitwy i wsparcia.

W poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy św. przy wspólnym słuchaniu Słowa Bożego i orędzia miłości będziemy mogli posłuchać świadectw ludzi, którzy wyszli z nałogów lub swoim życiem pokazują, że można żyć bardziej bez alkoholu i używek.
Opowiedzą jak Chrystus zmienił ich dotychczasowe życie.

Będzie to czas , gdzie będzie można poprosić o modlitwę indywidualną, rozmowę z osobami posługującymi i tymi którzy wyszli z nałogu.

Jak radzić sobie z nałogiem , gdzie uzyskac pomoc .

Wieczory poprowadzi ks. Wojciech Ignasiak - dyrektor Ośrodka Profilaktyczno- Szkoleniowego fundacji Światło-Życie w Katowicach wieloletni członek Centralnej Diakonii Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, która objęła patronat nad całym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy.

Marek Nackowski