Nagrodzili patriotyczne zdjęcia

Data dodania: 2018.11.06

Finał X Diecezjalnego Konkursu Literackiego i Fotograficznego, w tym roku zatytułowanego "religijny obiekt o charakterze patriotycznym", odbył się 6 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Na uroczystość przybyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, ich opiekunowie, osoby dorosłe biorące udział w konkursie oraz goście, którzy swoim autorytetem wspierają tę inicjatywę.

Organizatorami X edycji konkursu byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu. Honorowym patronatem konkurs objęli: Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, Starosta Będziński, Burmistrz Miasta Wojkowice oraz Dyrektor  Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu.

Oprawę muzyczną - koncert pieśni patriotycznych - przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.

Zwycięzcom i nagrodzonym gratulujemy. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Justyna Pitas
FOTO: Paulina Korza, Patrycja Pezda

 

NAGRODZONE PRACE:

Komisja, która obradowała w składzie: ks. Michał Borda, ks. Tomasz Zmarzły oraz Wojciech Borkowski przyznała następujące nagrody:

I miejsce: GRZEGORZ KUŚ z Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu

 

II miejsce: EMILIA BRZOZOWSKA ze Szkoły Podstawowej w Siemoni

 

III miejsce /ex  aequo/: KINGA NIEDBAŁA ze Szkoły Podstawowej w Siemoni

III miejsce /ex  aequo/: OLIWIA MICHALSKA ze Szkoły Podstawowej nr 30 w Dąbrowie Górniczej

Wyróżnienia: GRAŻYNA BIALIK z  Sosnowca, KAROLINA MUC z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, KAMILA STACH i KATARZYNA LEŚNIAK z IV Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu, KINGA IWAĆKOWSKA z Technikum nr 5 w Sosnowcu, TOMASZ PIETRASZKIEWICZ ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sosnowcu oraz GABRIELA KURBIEL, KATARZYNA ŻAK, MAGDALENA KOTARBA z Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.