Parafia w Siemoni ma żywą szopkę

Data dodania: 2023.12.22

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Siemoni (dekanat Sączów), serdecznie zaprasza do odwiedzenia „żywej szopki”, mieszczącej się za kościołem w budynku gospodarczym.

Niech to doświadczenie pomoże nam głębiej uzmysłowić sobie Miłość Bożą, która objawiła się nowo narodzonym Zbawicielu, tak jak tego pragnął św. Franciszek z Asyżu.

Po Pasterce, która będzie o godz. 23.00 w kościele w Siemoni, odbędzie się uroczyste przeniesienie figurki dzieciątka Jezus do „żywej szopki”. Szopkę będzie można odwiedzać do uroczystości Objawienia Pańskiego (06.01.2023) włącznie, w godzinach od 9.00 - 18.00. Bardzo prosimy, aby nie dokarmiać zwierząt w szopce!

ks. Marek Wyjadłowski
proboszcz parafii