Sosnowiec: gazetka parafialna w wersji elektronicznej

Data dodania: 2023.10.09

Zapraszamy do czytania gazetki parafialnej "Głos św. Jacka". Pomysłodawcą gazetki jest ks. Dariusz Nowak. Zebrała się grupa serc rozpalonych miłością, która chce kontynuować to dzieło. Idziemy z duchem czasu gazetka będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie parafii św. Jacka.

Gazetkę z łatwością można udostępnić do poczytania swoim znajomym. Zapraszamy do współtworzenia tego dzieła. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dziękujemy już tym, którzy włączyli się w tworzenie gazetki. Bóg zapłać!

Dlaczego stworzyliśmy tę gazetkę?

Ponieważ Bóg jest dla nas ostoją pośród codzienności, źródłem nadziei i miłości! Pragniemy ukazywać jak piękne jest życie w głębokiej relacji z Chrystusem! Pragniemy, abyście tak samo jak my pokochali Boga, Maryję i dostrzegli piękno w służbie bliźnim! Naszym celem jest ożywienie naszej parafii, aby każdy kto do niej należy, czuł się w niej jak we wspólnocie, rodzinnie!

Za świętą Teresą od Dzieciątka Jezus, która mówiła, że wybiera wszystko, zawierzamy to dzieło wstawiennictwu wszystkich świętych. A w szczególności Niepokalanej, św. Jackowi, św. Janowi Pawłowi II, św. Maksymilianowi, św. Teresce i św. Carlo Acutisowi. Pozdrawiamy!

Link do gazetki: PDF

Link do strony parafii św. Jacka: LINK