"Pieśnią sławimy Maryję" po raz 13.

Serdecznie zapraszamy uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych diecezji sosnowieckiej oraz dorosłych do wzięcia udziału w XIII DIECEZJALNYM KONKURSIE PIOSENKI MARYJNEJ "Pieśnią sławimy Maryję".

Utwór może być wykonywany przez solistę, duet zespół lub scholę. Uczestnicy mogą być zgłaszani przez różne placówki: szkoły, parafie, ośrodki kultury itp., a także indywidualnie. W tym roku po raz pierwszy zapraszamy zespoły i chóry składające się z osób dorosłych oraz mieszane (dzieci, młodzież dorośli).

Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, Gimnazjum nr 2 w Czeladzi, Szkołę Podstawową nr 3 w Wojkowicach przy współudziale Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach i Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu. Honorowy patronat nad konkursem objął Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Piotr Skucha.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia. Przesłuchania planowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach w dniach 17-19 maja (w zależności od liczby zgłoszeń, termin może ulec zmianie), a wręczenie nagród odbędzie się 8 czerwca 2017r.

Bieżące informacje zamieszczane są na stronie konkursu:
https://www.facebook.com/konkurspiosenkimaryjnej

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ.

W imieniu organizatorów:
Diecezjalny Doradca Metodyczny Religii
Justyna Pitas

piosenka maryjna 2

 

 


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.